KARIÉRA V ČMSS

Osobní poradce

Jsme společnost, která podporuje své klienty v zásadních životních etapách a rozhodnutích. Jsme partnery pro lidi, kteří se starají o svou budoucnost.

Hledáme do našeho týmu kolegu/kolegyni na HPP, který/á se bude starat o naše klienty, bude jim dobrým osobním poradcem a pomocníkem v realizaci jejich představ o bydlení a finančním zajištění.

Co nabízíme?

 • zázemí úspěšné firmy, která je jedničkou na trhu
 • fajn partu kolegů, podporu manažerky týmu
 • pravidelný pracovní režim
 • prostor pro jednání s klienty ve vlastní kanceláři
 • propracovaný systém zaškolení v produktové nabídce a obchodní činnosti
 • získání další praxe
 • stálý příjem + odměny
 • příjemné pracovní prostředí centrály v blízkosti stanice metra Strašnická
 • možnost podílet se na rozvoji firmy, procesů a služeb
 • služby firemní školky
 • benefity větší firmy
 • nástup od 1. 1. 2019

Co u nás budete dělat?

Důležitou náplní Vaší práce bude zajišťování komplexního poradenského a obchodního servisu v oblasti produktové nabídky ČMSS. Budete pečovat o naše stávající i nové klienty, kteří k nám přichází, přijímat a řešit jejich požadavky. Budete vytvářet individuální finanční plány dle potřeb klientů. S hotovostí u nás pracovat nebudete muset. V neposlední řadě tato pozice obnáší komunikaci a spolupráci s ostatními kolegy v rámci centrály. Stanete se součástí týmu, který s Vámi sdílí své zkušenosti a spolupráce mu není cizí.

Co od Vás požadujeme?

Minimálně SŠ vzdělání, maturitní vysvědčení je nutností. Důležité pro nás jsou předpoklady, nikoliv dovednosti. Ty Vás zde rádi naučíme. Výhodou pro Vás může být praxe ve finančním sektoru a orientace v produktové nabídce. Zkušenost s klientským poradenstvím je vhodná, pozitivní přístup k sobě i ke klientům velmi potřebný. Požadujeme aktivní a odpovědný přístup s orientací na výsledek, který přinese užitek klientovi, firmě i Vám. Budete potřebovat výborné komunikační schopnosti, profesionální vystupování a vyjadřování. Jelikož se pořád něco mění, tak chuť a schopnost vstřebávat nové informace se vám bude jistě také hodit. Nezbytností je certifikát o absolvované zkoušce o spotřebitelském úvěru. Je možné ho získat v průběhu zkušební doby, ale bez něj nelze práci aktivně vykonávat.

Kontakt

Českomoravská stavební spořitelna, a.s.
Lenka Malinová

Benefity a výhody

FIREMNÍ ŠKOLKA
PAMPELIŠKA
www.skolkapampeliska.cz
VZDĚLÁVÁNÍ
A ROZVOJ
EXTRA DNY VOLNA PŘI
NEMOCI ČI PÉČI O DÍTĚ
5 TÝDNŮ
DOVOLENÉ
PŘÍSPĚVEK NA LEPŠÍ
BYDLENÍ A PENZI
PRUŽNÁ PRACOVNÍ
DOBA
SPOLEČNÉ
AKCE

Pomáháme vám růst

Vzdělávání zaměstnanců Širokou nabídku odborných školení doplňují kurzy, které vám pomohou rozvíjet vaše měkké dovednosti.
Jazykové kurzy Zajišťujeme kurzy angličtiny a němčiny na různých úrovních včetně konverzace s rodilými mluvčími.
Talent program Podporujeme talentované zaměstnance, kteří mají potenciál pro manažerské pozice.
Rotace Pomůžeme vám při změně pozice v rámci firmy, která vám nabídne nové možnosti, výzvy a zkušenosti ve vaší kariéře.