KARIÉRA V ČMSS

Recepční - brigáda

Jsme společnost, která podporuje své klienty v zásadních životních etapách a rozhodnutích. Jsme partnery pro lidi, kteří se starají o svou budoucnost.

Hledáme na dlouhodobou brigádu nového kolegu/kolegyni do týmu Obchodního poradenského centra. Potřebujeme recepční s ochotou pomáhat příchozím klientům či zaměstnancům, příjemným vystupováním a úsměvem na tváři :-)

NABÍZÍME VÁM:

• prima tým, který Vás podpoří
• pracoviště v blízkosti metra Strašnická
• obědy za zvýhodněnou cenu
• směny ranní/odpolední

CO BUDE VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ:

• evidence všech příchozích návštěv do interního systému v PC
• evidence příchozí a odchozí pošty tak, aby se nic nezatoulalo
• doplňování propagačních materiálů na hale, aby si příchozí klienti měli co číst
• poskytování informací našim klientům, kteří potřebují dobrou radu
• administrativní podpora našim poradcům, kteří jsou součástí týmu a těší se na Vás

CO BUDETE POTŘEBOVAT:

• milé, aktivní vystupování a aktivní přístup ke klientovi
• umět reagovat na cokoliv
• možnost pracovat cca 20h týdně (po-pá)
• velmi dobré komunikační schopnosti
• AJ na komunikativní úrovni – někteří naši klienti a obchodní partneři nehovoří česky
• zodpovědný přístup k práci

Kontakt

Českomoravská stavební spořitelna, a.s.
Denisa Beňová

Benefity a výhody

FIREMNÍ ŠKOLKA
PAMPELIŠKA
www.skolkapampeliska.cz
VZDĚLÁVÁNÍ
A ROZVOJ
EXTRA DNY VOLNA PŘI
NEMOCI ČI PÉČI O DÍTĚ
5 TÝDNŮ
DOVOLENÉ
PŘÍSPĚVEK NA LEPŠÍ
BYDLENÍ A PENZI
PRUŽNÁ PRACOVNÍ
DOBA
SPOLEČNÉ
AKCE

Pomáháme vám růst

Vzdělávání zaměstnanců Širokou nabídku odborných školení doplňují kurzy, které vám pomohou rozvíjet vaše měkké dovednosti.
Jazykové kurzy Zajišťujeme kurzy angličtiny a němčiny na různých úrovních včetně konverzace s rodilými mluvčími.
Talent program Podporujeme talentované zaměstnance, kteří mají potenciál pro manažerské pozice.
Rotace Pomůžeme vám při změně pozice v rámci firmy, která vám nabídne nové možnosti, výzvy a zkušenosti ve vaší kariéře.